Огляд та характеристики: Комп'ютер Fujitsu P556

АльфаКомп

Fujitsu P556 - це настільний комп'ютер бізнес - Класу, який пропонує високу продуктивність, надійність та енергоефективність. Розроблений для офісних завдань, мультимедіа і повсякденних додатків, цей комп'ютер поєднує в собі функціональність і міцність. Розглянемо докладніше характеристики та особливості цих комп'ютерів.

Содержание:

 1.  Продуктивність та компоненти
 2.  Оперативна пам'ять та зберігання
 3.  Графіка та звук
 4.  Роз'єми та порти
 5.  Особливості комп'ютера Fujitsu P556
 6.  Ігрові збірки комп'ютерів на шостому поколінні: Fujitsu P556 та інші варіанти
 7.  Часті питання по БУ комп'ютерам Fujitsu P556
 8.  Висновок

 

Комп'ютер Fujitsu P556

 

Продуктивність та компоненти

Fujitsu P556 базується на процесорі Intel Core шостого покоління, що забезпечує гідну продуктивність для широкого спектру завдань. Цей процесор ідеально підходить для офісних програм, інтернет-серфінгу та мультимедійних завдань. Він забезпечує хороший баланс між продуктивністю та енергоефективністю.

Оперативна пам'ять та зберігання

Система оснащена двома слотами для оперативної пам'яті DDR4, що дозволяє розширити оперативну пам'ять до максимально можливих 32 ГБ. Це забезпечує плавне виконання завдань та багатозадачність.

Стосовно зберігання даних, комп'ютер Fujitsu P556 надає дивовижну гнучкість. З двома слотами для жорстких дисків - які підходять як для 3.5-дюймових, так і для 2.5-дюймових дисків - ви можете легко вибрати конфігурацію зберігання, що відповідає вашим потребам.

 

Графіка та звук

Інтегрована графіка Intel HD Graphics забезпечує достатню продуктивність для обробки мультимедійного контенту та виконання повсякденних графічних завдань. Для більш вимогливих графічних завдань можна використовувати дискретні відеокарти потужністю до 120 Вт.

Якість звуку також є важливим аспектом користувальницького досвіду. Комп'ютер Fujitsu P556 оснащений високоякісним аудіокодеком Realtek ALC671, забезпечуючи чіткий та насичений звук.

Ком'ютер Fujitsu P556 без кришки

Роз'єми та порти

Порти та роз'єми - це ключові аспекти при виборі настільного комп'ютера. Fujitsu P556 має різноманітні опції підключення на передній та задній панелях:

Передня панель:

 • 2 x USB 3.0
 • 2 x аудіо гнізда (для навушників та мікрофона)

Задня панель:

 • 2 x USB 2.0
 • 2 x USB 3.0
 • 1 x DVI-D
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x RJ-45 (гігабітний Ethernet)
 • 3 x аудіо роз'єм (лінійний вхід, лінійний вихід та мікрофон)
 • 2 x PS/2 (клавіатура або миша)

Ці порти забезпечують простий доступ до підключення пристроїв та розширюють функціональність комп'ютера.

Порти та роз'єми комп'ютера Fujitsu P556

Особливості комп'ютера Fujitsu P556

Комп'ютер Fujitsu P556 має кілька особливостей, які потрібно враховувати при виборі та використанні цього пристрою.

 1. Комп'ютер має нестандартний блок живлення, який не сумісний із звичайними блоками живлення ATX. Це означає, що у разі поломки або необхідності апгрейду блоку живлення потрібно буде шукати спеціальний блок живлення від Fujitsu або аналогічний за розмірами та роз'ємами.
 2. Комп'ютер має нестандартну материнську плату, яка також не сумісна зі звичайними платами ATX. Це означає, що у разі поломки або необхідності апгрейду материнської плати потрібно буде шукати спеціальну материнську плату від Fujitsu або аналогічну за розмірами та роз'ємами.
 3. Комп'ютер підтримує лише процесори Intel Core шостого покоління, незважаючи на те, що сокет LGA 1151 підтримує також процесори Intel Core сьомого покоління. Це пов'язано з тим, що материнська плата не має оновленого BIOS для підтримки нових процесорів, оскільки виробник Fujitsu не надає оновлення BIOS для цих комп'ютерів. Це означає, що у разі потреби апгрейду процесора, потрібно буде вибирати лише з процесорів Intel Core шостого покоління.

Ігрові збірки комп'ютерів на шостому поколінні: Fujitsu P556 та інші варіанти

Придбати БУ комп'ютер Fujitsu P556 та його ігрові версії, а також інші ігрові комп'ютери на 6-му поколінні процесорів, ви можете перейшовши на спеціальну категорію в магазині АльфаКомп. Ці моделі забезпечують додаткову продуктивність та графічну міць для ігрових цілей Ми надаємо різноманітні варіанти для задоволення ваших потреб, будь то офісні завдання, мультимедіа чи ігрові пригоди.

Часті питання по БУ комп'ютерам Fujitsu P556

Ми пропонуємо окремі статті, присвячені кожному з цих питань. Ви можете заглибитись у деталі та отримати більш детальну інформацію, щоб зробити обізнаний вибір при купівлі БУ комп'ютера Fujitsu P556.

Висновок

Комп'ютер Fujitsu P556 - це надійне рішення для тих, хто шукає високу продуктивність у рамках офісних, мультимедійних та повсякденних завдань. Варіанти для розширення оперативної пам'яті та зберігання даних, а також підтримка дискретних відеокарт роблять його адаптивним до різних потреб. Ігрові комп'ютери Fujitsu P556 дозволяють насолоджуватися іграми з високою продуктивністю.

Відвідайте магазин АльфаКомп, щоб ознайомитися з нашим асортиментом комп'ютерів Fujitsu P556 та вибрати найкращий варіант з урахуванням ваших потреб. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам вибрати відповідне рішення та відповісти на всі ваші запитання.