Посібник з оновлення BIOS та скидання пароля на комп'ютері Fujitsu P556

АльфаКомп

Власники комп'ютерів Fujitsu P556 (також ця стаття може допомогти з іншими моделями комп'ютерів бренду Fujitsu), будьте в курсі: оновлення BIOS та скидання пароля — це важливі навички, які можуть стати вам у нагоді в різних ситуаціях. У цій статті ми розповімо вам, як виконати ці операції крок за кроком.

Як скинути пароль BIOS на комп'ютері Fujitsu P556?

Приклад вікна пароля BIOS на комп'ютері Fujitsu P556
Приклад вікна пароля BIOS на комп'ютері Fujitsu P556

 

Скинути пароль BIOS за допомогою перемички (jumper). Перемичка - це невелика пластикова заглушка, яка одягається на два металеві контакти на материнській платі. Цей спосіб полягає в тому, що ви повинні відкрити корпус комп'ютера і знайти на материнській платі спеціальну перемичку, яка відповідає за скидання пароля BIOS. Ось як скинути пароль на комп'ютері Fujitsu P556:

 1. Вимкніть комп'ютер: Вимкніть комп'ютер і вийміть кабель живлення, зачекайте 5-10 секунд. Натисніть та утримуйте кнопку живлення на 10 секунд, щоб розрядити статичну електрику із системи. Відкрийте комп'ютер, щоб отримати доступ до материнської плати. Найзручніше щоб ви поклали комп'ютер на бік, щоб дивлячись на материнську плату низ комп'ютера дивився у ваш бік, а передня частина в праву.

  Як потрібно розмістити комп'ютер Fujitsu P556
  Як потрібно розмістити комп'ютер Fujitsu P556
 2. Скидання пароля через перемичку: На материнській платі знайдіть перемичку, зазвичай вона праворуч від слотів пам'яті. Перемістіть перемичку на один пін нижче. Це скине налаштування BIOS та пароль.

  Перемичка на комп'ютері Fujitsu P556
  Перемичка (Jumper) на комп'ютері Fujitsu P556 у звичайному положенні
 3. Запустіть BIOS: Підключіть кабель живлення та увімкніть комп'ютер, увійдіть у налаштування BIOS, натиснувши клавішу F2, коли з'явиться логотип Fujitsu. Якщо у вас відкрилося звичайне вікно BIOS, то це означає, що пароль успішно скинутий.

   

  Вікно BIOS на комп'ютері Fujitsu P556
  Звичайне вікно BIOS на комп'ютері Fujitsu P556

   

 4. Поверніть перемичку: Після того, як перевірили, що BIOS доступний без пароля, ви повинні відключити живлення, вимкнути комп'ютер і повернути перемичку у вихідне положення (На один пін вище).

 5. Зберіть комп'ютер: Підключіть кабель живлення та закрийте корпус комп'ютера.

 6. Увімкніть комп'ютер: Увімкніть комп'ютер. Пароль скинутий, тепер ви можете вільно користуватися BIOS на комп'ютері Fujitsu P556.

Як оновити BIOS на комп'ютері Fujitsu P556?

Оновлення BIOS може покращити сумісність, стабільність та продуктивність комп'ютера. Ось як виконати цю процедуру:

 1. Підготуйтеся до оновлення: Перейдіть на офіційний веб-сайт Fujitsu та знайдіть сторінку підтримки для вашої моделі комп'ютера. Завантажте останню версію BIOS для Fujitsu P556.
 2. Створіть завантажувальний пристрій із DOS: Для цього ви можете використовувати спеціальну програму, наприклад, Rufus. Дотримуйтесь інструкцій програми, щоб створити завантажувальний пристрій (у нас, наприклад, це буде флешка) з DOS і скопіювати на неї файл оновлення BIOS.
 3. Запустіть комп'ютер із завантажувального пристрою: Перезавантажте комп'ютер і увійдіть у налаштування BIOS, натиснувши клавішу F2, коли з'явиться логотип Fujitsu. У меню BIOS виберіть “Boot” (Завантаження) та встановіть пріоритет завантаження з флешки. Збережіть зміни та вийдіть із налаштувань BIOS.
 4. Оновлення BIOS: Комп'ютер завантажиться з флешки в DOS. Введіть ім'я файлу оновлення BIOS і натисніть клавішу Enter. Підтвердіть свій намір оновити BIOS (зазвичай для цього потрібно написати літеру Y і натиснути Enter) та дочекайтеся закінчення процесу. Не вимикайте комп'ютер і не вимикайте живлення під час оновлення BIOS, оскільки це може пошкодити ваш комп'ютер.
 5. Зачекайте та перезавантажтеся: Після завершення оновлення BIOS комп'ютер автоматично перезавантажиться. Увійдіть у налаштування BIOS знову і перевірте, чи версія BIOS змінилася на нову. Якщо все гаразд, вийдіть із налаштувань BIOS і завантажте Windows.

 

Купуйте БУ комп'ютери Fujitsu P556 в магазині АльфаКомп!

Якщо ви зацікавлені у придбанні надійного та продуктивного комп'ютера, не пропустіть шанс придбати БУ комп'ютери Fujitsu P556 у магазині АльфаКомп. Наші фахівці гарантують якість та функціональність кожного БУ комп'ютера. Відвідайте наш магазин або перегляньте асортимент на нашому веб-сайті.

Тепер, коли ви знаєте, як оновити BIOS, скинути пароль і де придбати БУ комп'ютери Fujitsu P556, ви можете бути впевнені у своїй здатності підтримувати та керувати своїм комп'ютером якнайкраще.