Чи варто купувати комп'ютер Fujitsu P556 у 2023?

АльфаКомп

У пошуку надійного та продуктивного комп'ютера для роботи та розваг, одним з варіантів може стати БУ комп'ютер Fujitsu P556, доступний для покупки в магазині АльфаКомп. У цій статті ми розглянемо особливості цієї моделі, її переваги та недоліки, щоб допомогти вам прийняти виважене рішення.

Короткий огляд комп'ютера Fujitsu P556

Fujitsu P556 - це комп'ютер, який з легкістю справляється з повсякденними завданнями, починаючи від офісних програм і закінчуючи інтернет-серфінгом та мультимедійними розвагами. Він може стати вірним супутником як для роботи, так і домашнього використання.

Роз'єми та можливості розширення

Fujitsu P556 має такі роз'єми:

 • USB порти: комп'ютер оснащений USB 2.0 та USB 3.0 портами для підключення пристроїв.
 • VGA та DisplayPort: підтримують підключення до моніторів та проекторів.
 • Ethernet порт: для підключення до Інтернету.
 • Аудіороз'єми: для підключення навушників, мікрофона та інших аудіопристроїв.

Максимально можлива кількість пам'яті залежить від операційної системи, але зазвичай комп'ютер маючи 2 слоти може підтримувати до 32 ГБ оперативної пам'яті. Це дозволяє забезпечити плавну роботу навіть з вимогливими програмами.

Комп'ютер Fujitsu P556

Плюси комп'ютера Fujitsu P556

 • Надійний бренд Fujitsu: Комп'ютери цієї марки славляться довговічністю та стабільною роботою, що робить їх привабливим вибором для робочих та домашніх цілей.

 • Ціна: Купівля БУ комп'ютера Fujitsu P556 може бути вигіднішою альтернативою порівняно з покупкою нової моделі. Це особливо актуально для тих, хто хоче отримати хорошу продуктивність за розумні гроші.

Особливості комп'ютера

Один з важливих аспектів, на який слід звернути увагу, - це нестандартний блок живлення та материнська плата, розроблені спеціально для комп'ютерів Fujitsu. Це означає, що компоненти несумісні з іншими брендами та моделями, що може обмежити можливості оновлення системи.

Важливо відзначити, що Fujitsu P556 не підтримує процесори 7-го покоління, незважаючи на сумісність по сокету. Це обмеження може виявитися значущим для тих, хто планує оновити процесор у майбутньому.

Що стосується відеокарт, комп'ютер підтримує карти потужністю до 120 Вт. Слід пам'ятати, що блок живлення не має додаткового живлення для відеокарти, що також обмежує вибір під час встановлення більш потужної відеокарти.

Комп'ютер Fujitsu P556

Ігрові збірки з комп'ютером Fujitsu P556

Якщо ви є любителем ігор, то в магазині АльфаКомп ви також знайдете варіанти ігрових збірок на базі комп'ютера Fujitsu P556 та багатьох інших з процесором Intel шостого покоління. Ці збірки включають додаткові компоненти, які дозволяють ефективно справлятися з вимогливими іграми.

Ігрові збірки можуть включати дискретні відеокарти та інші компоненти, оптимізовані для ігрових навантажень. Такий вибір дозволяє отримати найкращий досвід в іграх і насолодитися графікою і плавною роботою.

 • Apex Legends
 • Counter-Strike: Global Offensive
 • Red Dead Redemption 2
 • PlayerUnknown's Battlegrounds
 • Grand Theft Auto V
 • Metro Exodus

Висновок

Комп'ютер Fujitsu P556 - це універсальне рішення , Що чудово підходить як для повсякденних завдань, так і для розваг. Надійний бренд Fujitsu забезпечує стабільну роботу та довговічність пристрою, роблячи його привабливим вибором для широкої аудиторії.

Завдяки доступній ціні покупки Fujitsu P556 у магазині АльфаКомп може виявитися оптимальним варіантом для тих, хто цінує поєднання продуктивності та бюджетних витрат.

Крім того, якщо ви є геймером, зверніть увагу на можливість вибору ігрових збірок з покращеною конфігурацією, які дозволять вам насолоджуватися іграми на новому рівні.

Не пропустіть шанс придбати надійний комп'ютер за вигідною ціною. Відвідайте магазин АльфаКомп вже сьогодні та виберіть свій ідеальний варіант Fujitsu P556 для роботи, навчання чи розваг. Дійте та створіть комфортний робочий простір для себе!